PDFCreator

Özet PDF Oluşturucu
Dil İngilizce
İşletim Sistemi Windows 7
Üretici pdfforge
Disk Boyutu 26.4MB
Reklam Alanı
Reklam Alanı

PDFCreator, bir çeşit Windows yazılımıdır. Bu yazılım ile kişiler, sahip oldukları yazılı dökümanlarını kolaylıkla PDF dosya biçimine dönüştürebiliyor. Aynı zamanda kişiler, bu yazılımı kullanarak gönderecekleri e-postaları PDF'ye çevirmeleri mümkün oluyor. Diğer taraftan kişiler Word programında yazdıkları dosyaları PDF formatına çevirebiliyorlar. Bu sayede PDF formatındaki dosyaların çözünürlüğünün ayarlanması ve yazdırma özellikleri gibi birçok özelliğin kullanılması da PDFCreator ile mümkün oluyor.


PDFCreator Arayüzü
Yazılımın oldukça kolay kullanımlı bir arayüzü bulunuyor. Kullanıcılar herhangi bir dosya yazdırdıklarında PDFCreator arayüzü sayesinde ekranda yazdırdıkları dosyaları görebiliyorlar. Diğer taraftan yazılım, kullanıcıların bilgisayarına yeni bir yazıcı kuruyor. Bu sayede bir dosyayı PDF'ye çevirmek isteyenlerin alacakları çıktıyı yazdırmak ve yazıcı olarak da PDFcreator'u seçmeleri gerekiyor. Bu arada yazılım çıktısının alınabilecek her döküman ile uyumlu olması da kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.


PDFCreator'a Genel Bakış
Yazılıma genel olarak bakıldığında çok kolay bir kullanımı olduğu görülüyor. Aynı zamanda kişilere PDF dosya oluşturma kapsamında her türlü imkanı sunuyor. Kişilerin PDF formatında oluşturduğu dosyaların da yazılım sayesinde koruma altına alınması mümkün oluyor. Dosyaların koruma altına alınması için kullanıcıların ayarlar penceresine girmeleri daha sonra Formats adlı sekmeyi açmaları gerekiyor. Kişiler, bu yazılım sayesinde aynı zamanda dosyaları için şifre de oluşturabiliyorlar. Bu hususlar göz önüne alındığında yazılımın çok yönlü olması dolayısı ile kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Bu nedenle yazılımı kullanmak isteyenlerin PDFCreator indir başlığı adı altında programı bulup bilgisayarlarına indirmeleri gerekiyor.

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Guncelle.net Kurucusu Sıradan Bir İnsan :)
Henüz Yapılan Bir Yorum Bulunamadı, İlk Sen Yorum Yapmak İstermisin?