Password Vault Manager

Özet Şifre Yöneticisi
Dil İngilizce
İşletim Sistemi Windows 7
Üretici Password Vault Manager
Disk Boyutu 107MB
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Password Vault Manager indir, bilgisayarlarda şifre yönetimini kolay hale getiren bir şifre oluşturma ve saklama yazılımıdır. Her bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında bazı şifreleri bulunur. Hatta kişiler, bir internet sitesine üye olduktan sonra internet sitesinin şifresini unutabilirler. Aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarının şifrelerini de zaman zaman unuttukları görülür. Bu nedenle Password Vault Manager adlı yazılımın şifre unutma ve şifreyi kullanıcılara farklı yönde sunma özellikleri ile önemli bir yazılım olarak görülür. Kişiler bu yazılımı kullandıklarında bilgisayarlarındaki her türlü şifre uygulamalarından yararlanma imkanı bulurlar.


Password Vault Manager İşe Yarıyor Mu?
Bu konu hakkında farklı platformlardan bilgi almak mümkündür. Özellikle bu programı kullanan kişilerin program hakkında olumlu değerlendirmeler yapması, programın faydalı bir yazılım olduğunu gösteriyor. Güçlü şifreler oluşturması nedeni ile kişilere büyük kolaylık sağlayan yazılımın güvenilir bir site üzerinden indirmek gerekiyor. İnternette çok sayıda sitede program için indir seçeneği yer alsa da bazı sitelerin güvenilir olmadığı ortaya çıkıyor.


Yazılımı En Çok Kimlerin Kullanması Gerekiyor?
Yazılımı her türlü kişi ve kurumun kullanması mümkündür. Fakat özellikle sistem ve ağ yöneticilerinin veya bilişim sektöründe çalışan uzman kişilerin kullandıkları programlarda bu tür programlara ihtiyaç duyuldukları görülüyor. Bu tür işlerde çalışan kişilerin bu tür yazılımları kullanması güvenlik açısından büyük fayda sağlıyor. Bu nedenle güvenlik şifreleri oluşturulması açısından da bu tür yazılımların tercih edilmesi gerekiyor.

 

 

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Guncelle.net Kurucusu Sıradan Bir İnsan :)
Henüz Yapılan Bir Yorum Bulunamadı, İlk Sen Yorum Yapmak İstermisin?