Newt Professional

Özet Ağ Envanter Programı
Dil İngilizce
İşletim Sistemi Windows 8
Üretici Komodo Laboratories LLC
Disk Boyutu 4.5MB
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Bu program sayesinde bağlantılı olduğunuz tüm bilgisayarların içinde bulunduğu programlar ve donanımları ile ilgili bir liste çıkarmanızı sağlar. Newt Professional nedir? sorunun tam yanıtı, bir sayım programıdır. Bu programı kullanırken ek yazılımlara ihtiyaç duymazsınız. İnternet cafelerden şirketlere kadar birçok alanda kullanılabilen program çok kısa sürede onlarca bilgisayarda sayım gerçekleştirmekte. Bu program çıkardığı verileri tablo halinde sunmaktadır. Excel vb. dosyalar şeklinde kayıt etmenizi sağlamaktadır.

New Professional Nelerin Sayımını Yapar

Oldukça kolay kullanımı olan bu program sayesinde uzaktan bağlı olduğunuz bilgisayarlarda bilgisayarların seri numaraları, donanım özellikleri, ekran kartları, işlemcileri gibi bütün donanımsal verilere ulaşabilirsiniz. Birden çok bilgisayarla çalışan firmaların ellerindekilerin durumunu kontrol etmesi açısından oldukça kullanışlı ve pratik bir programdır Newt Professional.

New Professional Nasıl Elde Edilir.

Firmaları büyük bir yükten kurtaran bu programı indirmek için arama motoruna Newt Professional İndir yazmanız yeterli. Çok yer kaplamayan ekstra bir yazılım ihtiyacı duymayan program kısa sürede bağlı olduğunuz tüm bilgisayarların donanımları ile ilgili size bir arşiv hazırlayacaktır.

Program Ücretli Mi?

Newt Professional programı belirli bir bilgisayar sayısına kadar ücretsiz kullanılabilir. Ücretsiz kullanımlarında yapılan sayım full gerçekleşmemektedir. Oldukça uygun fiyatı olan bu programın tam sürümünü satın aldığınız taktirde 50 fazla bilgisayara erişim sağlar uzaktan başlatma, donanım bilgileri, bulundurdukları programlar, bilgisayarların markaları, İp adresleri vb. birçok şeyin listesini çıkarıp envanterini tutabilirsiniz.

 

 

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Guncelle.net Kurucusu Sıradan Bir İnsan :)
Henüz Yapılan Bir Yorum Bulunamadı, İlk Sen Yorum Yapmak İstermisin?