Handbrake

Özet DVD/Blu-Ray Dönüştürücü
Dil İngilizce
İşletim Sistemi Windows 7
Üretici HandBrake
Disk Boyutu 10.1MB
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Handbrake, Windows kullanıcıları için oldukça işe yarar bir program olarak dikkat çekmektedir. Handbrake adlı programın en büyük özelliği, DVD ve Blu Ray dönüştürücü işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmesidir. Sadece dönüştürme işlemi ile kalmayıp aynı zamanda kaydetme işlemi de yapabilmektedir. Handbrake programı ile birlikte DVD filmleri sorunsuz bir şekilde MPEG-4 formatına dönüştürülebilir. Handbrake programı kopya koruması olmayan tüm diskler üzerinde başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

 

Handbrake Programının Desteklenen Çıktı Formatları Hangileridir?

Handbrake programı Handbrake indir yazılarak sitemiz üzerinden kolayca indirilebilir. Program indirilip kurulduktan sonra kolay bir ara yüz ile kullanıcıları karşılamaktadır. Programın ana sayfasında kullanımı ile ilgili bilgiler de bulunmaktadır. Programı ilk defa kullanan kullanıcılar açıklama kısmını okuyarak program ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmaktadırlar. Handbrake programının desteklediği çıktı formatları genellikle MP4, MPEG-4, H.264 Theora, MP3, Dts, AC-3, CoreAudio AAC ve Acc formatlarıdır.

 

Handbrake programını kullanan kullanıcılar aynı zamanda diskin tamamını değil filmin bölümlerini parça parça altyazıları ile birlikte çevirme imkanına da sahiptirler. Kullanılan disklerin kopya korumalı olmamasına dikkat edilmelidir. Handbrake programı en iyi Windows programları arasında yer almaktadır. Handbreak programı sayesinde kullanıcılar birden fazla videoyu tek bir video haline getirerek klip yapma özelliğine de sahiptirler. Aynı zaman bu program ile birlikte birçok resim ile kolaj yapma imkanı da vardır. Video ve fotoğraflar üzerinde parlaklık ayarlarını da yapma imkanı sunmaktadır.

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Guncelle.net Kurucusu Sıradan Bir İnsan :)
Henüz Yapılan Bir Yorum Bulunamadı, İlk Sen Yorum Yapmak İstermisin?