Gom Player İndir

Özet Ücretsiz Gelişmiş Medya Oynatıcı
Dil İngilizce
İşletim Sistemi Windows Xp
Üretici Gretech
Disk Boyutu 19.2MB
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Gom Player sizlere video ve ses dosyalarınızı rahatlıkla oynatma imkanı sağlayan gelişmiş bir medya oynatıcıdır.Bilgisayarınızın sabit diskinde bulunan tüm video ve ses dosyalarınız kolayca oynatabilmeniz için geliştirilmiş harika ve kullanışlı bir video oynatma programıdır.

 

Tüm ses ve video dosyası uzantılarını destekleyen ve sorunsuz bir şekilde oynatan GOM Player içerisinde yer alan yerleşik codec motoru sayesinde, kullanıcıların ekstradan bir codec paketi indirmeye zorlamadan rahatlıkla çalışabilmektedir.

 

Programın kurumu dahil arayüz tasarımı da oldukça sade ve kullanımı basittir.Programı ilk kez kuruyor olsanız bile kurulum işlemini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca GOM Player'ın istediğiniz temasını seçerek kullanabilirsiniz.

AVI, MPEG, DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV gibi medya formatlarının tamamını ve çok daha fazlasını destekleyen program, ayrıca gelişmiş bir altyazı desteğine de sahiptir.

 

SMI, SRT, RT, SUB ve daha birçok altyazı formatını sorunsuz şekilde çalıştıran program, altyazıları istediğiniz şekilde özelleştirmenize de olanak sağlamaktadır. Öyle ki videolarınız ve altyazılarınız arasında herhangi bir senkron kayması varsa, bunu bile GOM Player ile basit bir şekilde çözebilirsiniz.

 

Kendi çalışma listenizi hazırlayabileceğiniz bir program olan gom player ile farklı bir oynatıcı ihtiyacınız olmayacak ve her istediğinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Guncelle.net Kurucusu Sıradan Bir İnsan :)
Feride Terzi

Elimdeki film dosyalarını en iyi oynatan, alt yazı problemi çıkartmayan hem hızlı hem tanıdık hem güvenilir bir medya oynatıcısı başka program aramayın : )

Asya Rüzgar

Cok iyi cokk guzlllll yaaaaa