Folder Lock

Özet Dosya Şifreleme Programı
Dil İngilizce
İşletim Sistemi Windows 7
Üretici New Softwares
Disk Boyutu 8.95MB
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Özel dosyalarınız gizleme özelliğine sahip güvenli bir şekilde klasör şifreleme sağlayan bir programdır. Folder Lock korumalı dosya yapabilen, istenilen sayıda klasör şifreleme ile koruma sağlayabilme imkânı sunmaktadır. Sürücüleri, dosyaları ve ya herhangi bir dokümanı şifreleyebilme özelliği ile hızlı bir şekilde dosya güvenliğinin sağlanmasında yardımcı olur. Saniyeler harcanarak basit bir koruma sağlayabileceğiniz bu program aracılığı ile gizlenen dosyalar hiçbir şekilde silinme işlemine maruz kalmaz, adları değiştirilemez, taşınamaz konuma gelmektedir.


Hızlı ve basit bir yapısı ile çabuk çözümler yaratabilen Folder Lock programı dosya güvenliği konusunda alternatif bir çözüm sunmaktadır. Taşınabilir özelliğe sahip olmasının verdiği avantaj sayesinde USB bellekler, harici diskler, CD ve DVD’ler ile diz üstü bilgisayarlardaki tüm özel belgeler ve klasörler şifrelenebilmektedir. Programın yeni sürümünün sunduğu online veri yedekleme özelliği sayesinde şifrelenen belge ve klasörlerin yedeğini tutarak kaybolmalarını engellemektedir.


Versiyonunun uyarlanmış dil özelliği ile Folder Lock Türkçe dosyaları gizlemeyi kolaylaştırmaktadır. Basit bir ara yüze ve herhangi bir kurulum istememe özelliği sayesinde şifrelen dosyalar işletim sistemlerinde kaldırılıp baştan kurulduğu takdirde dahi dosya ve klasörlerin silinmesine izin vermemekte ve korumaya aldığınız şifre girilmeden kaldırma işlemi gerçekleştirilmemektedir. İnternet tabanlı sanal program alışveriş sitelerinden Folder Lock İndir linki sayesinde rahatlıkla erişilebilmekte ve bilgisayar sistemlerinizdeki dosyalar ve klasörler rahatlıkla şifreleme yöntemi ile kolaylıkla koruma altına alınabilmektedir.

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Guncelle.net Kurucusu Sıradan Bir İnsan :)
Yagiz DLZ

Bende Katılıyorum Bootstrap ile yapılmış Ama güzel Olmuş Hiç İtici Değil