Charles İndir

Özet HTTP Proxy Programı
Dil İngilizce
İşletim Sistemi Windows 7
Üretici Karl von Randow
Disk Boyutu 45.34MB
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Charles, kişilerin internet ortamında yaptıkları veri gönderim ve alımları kayıt ederek yönetme imkanı sağlayan bir Proxy programı olarak biliniyor. Kişiler, internet kullanırken tarayıcı ile sunucular arasındaki veri akışını takip edemiyor. Herhangi bir hata oluştuğunda hatanın kaynağını takip etmek kullanıcı açısından oldukça zordur. Charles programı bu tür hataları çözmede kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Diğer taraftan Charles programının en çok kullanılan özellikleri arasında Facebook oyunlarında hile yapabilmesi ve bu hilenin browser tabanlı oyunlarda da öne çıkmasıdır. Bu nedenle bu tür oyunlarda hile yapmak isteyenlerin internet ortamından Charles indir başlığı ile sitemiz üzerinden programı indirmesi gerekiyor.

 

Charles İle Neler Yapılabilir?

  • Bazı sitelerde oyun hileleri yapabilme,
  • Bilgisayarda güvenli bağlantı kurma ve kurmaya olanak sağlayan SSL proxy kullanımı,
  • Ajax programını derleyebilme fırsatı,
  • Http sürelerini öğrenme imkanı,
  • Farklı özellikteki girdi ve çıktıları kontrol altına alma,
  • Programda talep edilen her türlü işlemi tekrar edebilme

 

Charles Programının Ekran Kalitesi

Charles programının ekran görüntüsü kurulum aşamasında yükleniyor. Diğer taraftan internet sitelerinde de charles programının ekran görüntüsü hakkında çok sayıda bilgiye ulaşılabiliyor. Ekran görüntüsü ile kullanıcılar öncelikle programın önizleme özelliği ile program hakkında ayrıntılı bilgi alma imkanına sahip oluyor.

 

Proxy ayarlarını da çok iyi şekilde optimize edebilme özelliği bulunan ekran görüntüsü ücretsiz ve sınırsız şekilde kullanılabiliyor. Ekranın kaliteli olmasından dolayı ücretsiz ekran yakalama programı için ek olarak java programını indirmeye de gerek kalmıyor.

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Guncelle.net Kurucusu Sıradan Bir İnsan :)
Henüz Yapılan Bir Yorum Bulunamadı, İlk Sen Yorum Yapmak İstermisin?