Betternet İndir

Özet Ücretsiz VPN Servisi
Dil İngilizce
İşletim Sistemi Windows 7
Üretici Betternet Technologies Inc.
Disk Boyutu 16.12MB
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Betternet İndir Betternet Nedir?

Ücretsiz olarak hizmet sağlayan Betternet VPN programıdır. VPN programları karşı taraf ile bir bağ kurmanıza yardımcı olur. Örnek verilecek olursa herhangi bir internet sayfasına bağlandığınız zaman isteğiniz VPN sunucusuna aktarılır. Daha sonra VPN sunucusu sizin yerinize sitenin adını ve verileri alır, verileri şifreler ve geri size iletir. Bu sayede bağlanmak istediğiniz siteye ilk seferde değil de arada bağ oluşturarak VPN servislerine erişim sağlarsınız. Bazen internet hızınızda yavaşlama yaşayabilirsiniz fakat yaşanan gecikmeler kısa sürede internette gezerken yavaşlığın farkına dahi varmazsınız.

VPN programını genelde, erişim yasağı getirilmiş sitelerde, Türkiye üzerinde yavaşlatılmış sitelere bağlanmak, bağlantınızı daha güvenilir hale getirmek için tercih edilir. Programı Windows ortamında kullanmak isterseniz, Betternet indir yazarak programı kendi sitesinden indirirsiniz.

İndirilen Betternet dosyasındaki betternetinstaller.exe uygulamasını çalıştır dedikten sonra Accept butonunu seçiniz.İleri dedikten sonra diğer aşamada Decline butonuna tıklamanız gerekir çünkü bilgisayarınıza yüklerken betternet aynı zamanda ücretsiz anti-virüs yazılımı da yüklenmiş oluyor ancak buna gerek yoktur. Bir süre internet üzerinden programın inmesini beklemeniz gerekiyor. İndirme işleminin ardından İnstal Now butonuna tıklayarak otomatik olarak program açılacaktır.

Go it butonuna basarak ilk kez açılan programda Connect butonu açılmayabilir, tekrardan programı açıp kapatmanız gerekir. Yeniden açılan betternet vpn programı server ayarı girmeniz istenecektir. En hızlı server için Fastest Serves seçebilirsiniz. Connect butonuna tıklayın ve sunucunun açılmasını bekleyin. VPN programına bağlı olduğunuzu anlamak için ABD yer göstergesinde bulunması gereklidir.

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Guncelle.net Kurucusu Sıradan Bir İnsan :)
Henüz Yapılan Bir Yorum Bulunamadı, İlk Sen Yorum Yapmak İstermisin?